Bu Sadece Bir İmza Kampanyası Değildir Devam Ediyor

Van’da gitgide ağırlaşan kış ve afet koşulları nedeniyle yeni can kayıpları yaşanması riski söz konusu. Bu riskin en aza indirilebilmesi, başta hükümet yetkilileri olmak üzere, ilgili tüm kişi ve kurumların sorumluluklarını yerine getirmesi, depremzedelerle dayanışmanın devam etmesi ve yürütülen faaliyetlerin takibiyle mümkün olabilir. Çalışmaların sistemli bir biçimde sürdürülebilmesinin takibi için aşağıdaki linkteki mektubu ilgili makamlara göndermenin önemli bir adım olduğunu düşünüyoruz. 

http://www.yalnizdegilsinvan.org/ 

Bu sitede yayınlanan mektup, imza atmanız halinde, sizin adınıza ilgili bakanlıkların mail adreslerine iletilecektir. Ayrıca lütfen süreci birlikte takip edebilmemiz için sayfadaki ilgili kutucuğu işaretleyin.

Sevgilerimizle, 

Yalnız Değilsin Van

Reklamlar

2 Yorum to “Bu Sadece Bir İmza Kampanyası Değildir Devam Ediyor”

  1. Yalnız değilsiniz.

  2. Türkiyenin başka bir ilinde ikamet etmekteyim. Geniş bir ailemiz var sadece ben van dışında ikamet etmekteyim. ailemizin bir kısmı malesef van ı terk etti bir kısmı halen çadır da küçük bir kısmı da tek katlı evlerini kullanabiliyorlar. çaresizlik kötü bir şey ama yalnızlık daha da kötü. insan o kadar duygulanıyor ki ne yazacağını bile bilmiyor. ancak şunu söyleyebilirim ümit var olmak lazım. Van ın tekrar eski günlerine dönmesi için dua etmek başka ne yapabiliriz ki.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: